Dokumenty do pobrania

Poniżej zamieszczono dokumenty związane z funkcjonowaniem naszej placówki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi. Aby zapisać wybrany plik na swoim dysku, po jego otworzeniu wystarczy skorzystać z komendy „Zapisz jako”.

 

 

 

Prywatny gabinet lekarski

Prywatny gabinet medycyny pracy, prowadzony przez lek. med. Krystynę Waszczuk, został powołany do życia w czerwcu 1992 roku. Od tego czasu jego personel nieprzerwanie zajmuje się diagnozowaniem oraz profilaktyką chorób zawodowych. W ofercie posiadamy badania wstępne, kontrole i wiele innych usług medycznych.

 

W medycynie pracy, która jest wąską dyscypliną służby zdrowia, największe znaczenie ma doświadczenie lekarza prowadzącego oraz jego zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Lek. med. Krystyna Waszczuk specjalizuje się w medycynie pracy od 1979 r., praktykując w wojewódzkiej przychodni czy też przychodni przemysłowej, nabyła bezcenne doświadczenie, które stale wykorzystuje w swojej pracy. Dzięki temu legitymuje się najbardziej pożądanymi predyspozycjami do oceniania i diagnozowania stanu zdrowia pracowników. Odwiedzając ten gabinet mają Państwo pewność uzyskania profesjonalnej pomocy, w komfortowych warunkach i z wykorzystaniem zaawansowanych technologicznie urządzeń medycznych. Oferujemy kompleksowe badania pracowników.

Fundamentem naszej pracy jest przede wszystkim sumienne wykonywanie swoich obowiązków, z zachowaniem wszelkich zasad etyki zawodowej oraz procedur wymaganych przez polskie prawo. Współpraca między lekarzem medycyny pracy, a pacjentem w naszym mniemaniu opiera się na uprzednim, rzetelnym wywiadzie i zebraniu szczegółowych informacji na temat stanowiska pracy oraz ewentualnych czynników szkodliwych, które mogą powodować schorzenia lub rodzić dyskomfort podczas wykonywania obowiązków pracowniczych. Tylko takie informacje pozwalają na sumienne oszacowanie możliwych zagrożeń powodujących ewentualną absencję pracownika.

Oferta przygotowana została zarówno dla pacjentów indywidualnych oraz pracodawców. W celu omówienia szczegółów współpracy zapraszamy do kontaktu.